Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
SUNLIGHT T 64 -matkailuauto tarjoaa mukavan ja käytännöllisen ratkaisun kesän seikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on ollut vain yhdellä omistajalla, ja se on varustettu ilmastoinnilla, joka pitää matkustamon viileänä lämpiminä päivinä. Ajoneuvossa on tilava parivuode takana ja alaslaskuvuode edessä, mikä tekee siitä ihanteellisen perheille tai ystäväporukoille. Lisäksi vakionopeudensäädin helpottaa pitkien matkojen taittamista. Jos tämä SUNLIGHT T 64 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SMV-347 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 2.8.2024 |
| Ajomäärä | 35000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 64 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄSTÄ VÄHÄN AJETTU SUNLIGHT HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA SUORAAN ENSIMMÄISELTÄ OMISTAJALTA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Juuri tehty iso huolto ja jakohihna vaihdettu 1/2026 ajomäärässä 34tkm!
- Vakionopeussäädin
- Erillinen peruutuskamera
- Radio / CD
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Alaslaskuvuode edessä
- Parivuode takana
- Sähkösäätöiset sivuikkunat ohjaamossa
- Sähkörappu
- Asunto-osan ilmastointi
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- Sivukeittiö
- Keskuslämmitys
- Huoltokirja
- 1. Omistaja
- Ohjaamoilmastointi
- Kasetti WC
- Saa ajaa B- kortilla
- Puoli-integroitu
- Nukkumapaikat: 4:lle
- Rekisteröity: 5:lle
- Pituus 683 cm
- Leveys 232 cm
- Suomi-auto
- Omamassa noin 2900 kg
- Kokonaismassa 3495 kg
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.8.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.8.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2870 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy